Безперервний професійний розвиток науково-педагогічних працівників кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 ДНМУ є важливим фактором удосконалення професійної майстерності та набуття нових знань з фахових навчальних предметів.

Так, 2 червня 2020 року, старший викладач кафедри, к.пед.н. Лунгол О.М. отримала сертифікат успішного проходження 6-тижневого курсу «MRI Fundamentals» (Корейський провідний науково-технічний інститут (KAIST) на базі організації Coursera. Курс «MRI Fundamentals» спрямований на розвиток знань з фізики та принципів магнітного резонансу (МРТ), містить інформацію про багато різних стратегій збору даних на МРТ, описує, як генеруються сигнали магнітного резонансу, як формуються зображення за допомогою МРТ, як може змінюватись контраст м’яких тканин за допомогою параметрів візуалізації тощо.

Курс «MRI Fundamentals» організований Корейським інститутом науки та технологій в Кореї (KAIST), який був заснований в 1971 році корейським урядом як перша в країні аспірантура з науково-технічних наук та технологій. Зараз інститут є одним із найкращих університетів світу, де пропонуються вищі освітні та дослідницькі програми для студентів та аспірантів.

1