Суховірська Л.П. та Лунгол О.М. – науково-педагогічні працівники кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 медичного факультету №2 Донецького національного медичного університету систематично приймають участь у програмі «Освітній округ» на UA: Українське радіо Кропивницький.

Цього разу програма була присвячена науковим досягненням членів студентського наукового гуртка кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2. В.о. зав. кафедри Суховірська Л.П. розповіла про наукові дослідження студентів під керівництвом викладачів кафедри та про результати представлення наукових робіт студентами медичного факультету №2 на XXIV Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених (13-15.04.20) на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. Молоді науковці Іванченко Іван та Петрова Анастасія розповіли слухачам результати своїх наукових досліджень, які були представлені під час XXIV Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених.

Іванченко Іван, студент групи 2-2 мс медичного факультету № 2, розповів про актуальність свого дослідження щодо вивчення радіологічного стану територій Кіровоградщини та представив основні результати проведеної роботи, за яку виборов перше місце у секції «Внутрішні хвороби (кардіологія, ревматологія, нефрологія, гастроентерологія, ендокринологія, фтизіатрія, пульмонологія, гематологія, онкологія та радіаційна медицина)». Петрова Анастасія, студентка групи 2-2 мс медичного факультету № 2, поділилася із слухачами програми «Освітній округ» результатами своїх досліджень щодо фізичних навантажень при цукровому діабеті на спеціальному приладі з імітацією плавання.

Ст. викладач Лунгол О.М. підкреслила, що науковці кафедри систематично займаються науковою діяльністю, активно залучають до проведення наукових досліджень медико-біологічного спрямування студентів медичного факультету №2 та міжнародного медичного факультету, приймають активну участь у міжнародних конгресах, конференціях, стажуваннях тощо.