27 травня 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2 медичного факультету №2 ДНМУ Суховірська Л.П. та Лунгол О.М. прийняли активну участь у Міжнародній науково-методичній конференції «Управління якістю підготовки фахівців», яка проходила на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури. На он-лайн зв’язку у додатку Meet більше 130 науковців із різних навчальних закладів України, Хорватії, Польщі та Румунії обговорили важливі питання розвитку освітнього процесу, завдання вищої освіти у сфері розвитку суспільства, приділили увагу науковій та інноваційній складовим в освіті, обмінялися думками та досвідом щодо актуального питання удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти.