Пандемія коронавіруса та строгий карантин раптово й кардинально змінили наше життя. Проте викладачі й молоді науковці кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 Донецького національного медичного університету швидко адаптувалися до нових умов та ведуть активну наукову роботу. Як результат, ІВАНЧЕНКО ІВАН, студент групи 2-2 мс медичного факультету № 2 виборов ПЕРШЕ МІСЦЕ за представлену наукову роботу у секції «Внутрішні хвороби (кардіологія, ревматологія, нефрологія, гастроентерологія, ендокринологія, фтизіатрія, пульмонологія, гематологія, онкологія та радіаційна медицина)» на XXIV Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених (13-15 квітня 2020 року) на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Це новий досвід представлення наукових робіт як для молодих науковців, так і для наукових керівників Суховірської Л.П. та Лунгол О.М., оскільки трансляція захисту робіт проводилася он-лайн у YouTube.

Ще 2 студентки Донецького національного медичного університету Петрова Анастасія (група 2-2 мс) та Демецька Вікторія (група 2-3 м) сьогодні (15.04.2020) представлятимуть на конгресі результати своїх наукових робіт (https://www.youtube.com/channel/UC0yaY11HHKQ6QKqrHqlgkCg/live) у секції «Профілактична медицина, соціальна медицина та ООЗ, медична інформатика, медичне право».

Отримані результати виступів наших студенток. Скринька ДНМУ поповнилася ще двома дипломами:

Петрова Анастасія (група 2-2 мс) – ТРЕТЄ МІСЦЕ;

Демецька Вікторія (група 2-3 м) – ТРЕТЄ МІСЦЕ.

Вітаємо молодих, креативних, талановитих студентів Донецького національного медичного університету  із перемогою!