Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН В МЕДИЧНІЙ ОСВІТІ

20 березня 2020 року

Напрямки роботи конференції:

1. Теоретично-методологічні та психолого-педагогічні аспекти навчання природничих дисциплін в закладах вищої освіти.
  2. Інновації в медицині на основі досягнень природничих наук.
  3. Застосування інформаційно-комунікаційних, комп’ютерних технологій та засобів навчання в закладах вищої медичної освіти.

Робочі мови конференції

Українська, англійська, російська

Алгоритм участі в конференції:

1) Заповнити заявку на участь у конференції (за зразком нижче).

2) Оформити тези доповідей (відповідно до вимог).

4) Отримати повідомлення про прийняття тез доповідей та оплатити організаційний внесок.

5) Надіслати чек оплати на e-mail із зазначенням прізвища автора (ів): Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

6) 10.03.2020 – 20.03.2020 прийняти активну участь в он-лайн обговоренні матеріалів конференції.

7) 20.03.2012 о 10.00 приєднатися до он-лайн трансляції виступів учасників конференції.

Вимоги до рукописів

Приймаються лише матеріали, що відповідають тематиці конференції. Матеріали публікуються у авторській редакції. Обсяг тез 1-3 сторінки.

Науковцям, які не мають наукового ступеня, необхідно подати витяг з протоколу засідання фахової кафедри про рекомендацію тез доповідей до друку або завірену рецензію наукового керівника.

Матеріали студентів приймаються лише у співавторстві з науковим керівником.

Матеріали конференції та сертифікати

Матеріали конференції будуть розміщені у електронній збірці, що буде мати ISBN.

Електронна версія сертифікатів учасників конференція буде доступна на сайті оргкомітету конференції: http://rcf-ptu.in.ua

Організаційний внесок участі в конференції складає 100 грн.

Вартість збірника матеріалів конференції на паперовому носії – 70 грн (додатково). Відправка друкованих матеріалів здійснюється за рахунок авторів послугами Нової пошти (за домовленістю – Укрпоштою).

Оплату здійснювати на рахунок:

ПАТ КБ «Приватбанк»

Поповнення карткового рахунку № 5168 7573 7292 9960

Призначення платежу: оплата за тези доповідей ПІБ (обов’язково вказати прізвище автора).

Бугай Ігор Віталійович

Важливі дати

10.12.2019 – початок реєстрації та подання матеріалів;

10.03.2020 – завершення реєстрації  та подання матеріалів;

10.03.2020 – 20.03.2020 – он-лайн обговорення матеріалів конференції;

20.03.2020 – проведення конференції в он-лайн режимі, відкритий доступ до збірки праць, програми та електронних сертифікатів учасників конференції на сайті оргкомітету: http://rcf-ptu.in.ua

Інформаційний лист конференції