19 жовтня 2019 р. студенти медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету разом із викладачами кафедри медичної фізики та ІТ № 2 Суховірською Л.П. та Лунгол О.М. відвідали оригінальну анатомічну виставку BODY WORLDS (м. Київ, ВДНГ) – «Всесвіт тіла» – це справжні людські тіла, збережені після смерті їхніх власників методом пластинації (спеціальний метод бальзамування і консервації, винайдений німецьким лікарем Ґунтер фон Гаґенсом в 1970-х).  Оброблені таким способом тіла зберігають клітинні структури і рельєф мертвих тканин на довгі роки.

Виставки Body Worlds засновані на програмі пожертвувань тіл, в рамках якої донори спеціально просять, щоб їх тіла використовувалися на публічній виставці після їх смерті. В даний час в програмі пожертвувань тіл зареєстровано понад 18 000 донорів.

Цю виставку вже встигли оцінити більше 49 мільйонів глядачів у Польщі, Нідерландах, Китаї, США, Канаді та інших країнах.

На прикладах «живих» експонатів відвідувачі можуть простежити всі зміни, що відбуваються з тілом людини протягом усього життя і дізнатися про можливості збереження здорового організму.

Для того, щоб перегляд був більш наочним, виставка доповнена мультимедійними установками з тренування навичок першої медичної допомоги, сканування власного тіла для дослідження його стуктури, перегляду шокуючого фільму про метод пластинації.

1!