За ініціативи Тур Ярослави Володимирівни студенти групи 2-2 МС разом із куратором Лунгол Ольгою Миколаївною відвідали Обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Д.І. Чижевського. Під час пізнавальної й дуже цікавої екскурсії студенти відвідали Інтернет-центр бібліотеки, Відділ мистецтв, Інформаційно-бібліографічний відділ, Сектор обмінного фонду, Відділ каталогізування,  Відділ документів із економічних, технічних та природничих наук,  Відділ документів іноземними мовами, Відділ обслуговування користувачів, Науково-методичний відділ.  Особливо цікавим для студентів групи 2-2 МС був Відділ документів з питань медицини та охорони здоров’я та Відділ рідкісних та цінних видань.  Студенти із задоволення переглянули виставку «Кам’яні шати міста. Цегла Єлисаветграда-Єлисавету» (на сьогодні рідкісна колекція нараховує 257 предметів) та вишукано оформлену художню виставку «Всесвіт витинанки Ірини Правдіної».