1 серпня 2019 р. викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 к.пед.н. Суховірська Л.П., к.пед.н. Лунгол О.М. Донецького національного медичного університету стали членами Громадської організації «Центр медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС».

Громадська організація «Центр медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС» створена  командою психологів ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотрамуючих подій» спільно з колективом Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни.

Громадська організація об’єднує науковців, психологів, лікарів, викладачів, аспірантів та інших  громадян України, які організовують систему медико-психологічної реабілітації в області для учасників АТО, їх родин, волонтерів та медичного персоналу закладу та осіб які задіяні в допомозі та реабілітації учасників АТО.