31 травня 2019 р. відбувся медично-краєзнавчий квест «Битва націй» серед студентів Донецького національного медичного університету.

На кожній локації студенти отримували задачі з різноманітних дисциплін – медичної та біологічної фізики, медичної інформатики, гістології, фізіології, анатомії, мікробіології, а також зі знання мов.

Викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 підготували цікаві та різноманітні завдання для виконання учасникам квесту.

Вибрати необхідне завдання студенти змогли лише знайшовши на локації роздрукований QR-код та розкодувавши його.

QR-код ніс в собі деяку зашифровану текстову інформацію про необхідне для виконання завдання, а саме:

1. Вгадати прилад та описати його призначення (Guess the device and describe its purpose);
  2. Виміряти артеріальний тиск в медичному одязі. Пояснити фізичну складову процесу вимірювання тиску (Measure blood pressure. Explain the physical component of the pressure measurement process);
  3. Розгадати загадки та створити слова із літер (To solve puzzles and create words from letters);
  4. Медичними приладами заповнити ємкість (Use medical devices to fill the container);
  5. Намалювати картину «Інформаційні технології в медицині» (Draw a picture of «Information technology in Medicine»).

І на останок зробити плакат «За здоровий спосіб життя».

Усі учасники активно змагалися за перемогу, вдало виконували завдання та отримали величезне задоволення від участі в перегонах.

Фінал «Битви націй» відбувся на території парку імені Пушкіна (Козачий острів). За підсумками змагань, перемогу здобула команда медичного факультету № 2 «Адреналін».

Дякуємо всіх викладачів, студентів, організаторів змагань за підготовку завдань, активність та чудову можливість неформального спілкування з студентами!!!