Доцент кафедри медичної фізики та інформаційних технологій Донецького національного медичного університету О.В. Волчанський 17-18 травня 2019 р. приймав участь у науково-практичній конференції «Засоби і технології сучасного навчального середовища», яка проходила на базі кафедри фізики та методики її викладання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

На пленарному засіданні були проголошені доповіді, присвячені аналізу багаторічної спільної діяльності Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України й кафедри фізики та методики її викладання.

Під час перерви у засіданні учасниками конференції біля 7-поверхового корпусу ЦДПУ ім. В. Винниченка було висаджено молоді деревця на честь 20-річчя Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

За наслідками засідань було визначено перспективи розвитку сучасного навчального середовища для забезпечення ефективності фізико-математичної освіти.

фото1