У сучасному світі, інформаційні технології все глибше проникають в усі сфери нашого сьогоднішнього життя. Торкнулися вони й медицини. Досягнення в охороні здоров’я дозволили лікарям краще діагностувати і лікувати своїх пацієнтів з початку професійної медицини. Завдяки безперервному розвитку технологій у галузі медицини збережено незліченну кількість життів, а загальна якість життя з часом продовжує покращуватися.

17 травня 2019 р. в рамкам тижня кафедри, студентам було запропоновано перегляд фільму «Healthcare technology» (відповідальна Габорець О.А.). Майбутні лікарі ознайомились з сучасними технологіями в сфері медицині: штучний інтелект, робототехніка, 3Д-моделювання. По закінченню фільму студенти отримали анкети, що дозволило викладачам проаналізувати рівень розуміння і зацікавленості в запропонованій сфері.