17 травня 2019 року студенти медичного факультету № 2 ДНМУ, в рамках тижня кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2, під керівництвом к.пед.н. Суховірської Л.П. та к.пед.н. Лунгол О.М. відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіровоградської обласної ради».

Головний лікар, кандидат медичних наук Сябренко Геннадій Петрович провів із студентами лекцію-бесіду щодо особливостей функціонування Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни, в якому надають багатопрофільну кваліфіковану амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну та консультативну медичну допомогу населенню області, в тому числі учасникам антитерористичної операції на Сході України. Лікарський колектив ознайомив студентів ДНМУ з роботою терапевтичного, неврологічного, кардіологічного, хірургічного та поліклінічного відділень. Студенти-медики на практиці ознайомилися з роботою рентгенологічного кабінету, флюорографічного кабінету, кабінету ультразвукової діагностики, клініко-діагностичною лабораторією, кабінетами фізіотерапевтичної служби (лікувальної фізкультури; механо-терапії; масажу; світлолікування; електротерапії; магнітотерапії; ультразвукової терапії; теплолікування; аерозоль-, електро-, кисньотерапії; лазеротерапії).

Дякуємо головному лікарю, Заслуженому лікарю України к.мед.н. Сябренку Геннадію Петровичу та координатору Центру медико-психологічної реабілітації КОМПАС на базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни, практичному психологу Колєвій Ганні Михайлівні за плідну співпрацю при проведенні наукових досліджень, за вагомий внесок у розвиток медичної освіти нашого регіону та надання можливості студентам ДНМУ отримувати фахові знання.