15 травня 2019 р. проведено науковий семінар англійською мовою «Medical rehabilitation for various diseases» в рамках тижня кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 (організатори: в.о. завідувача кафедри, к.пед.н. Суховірська Л.П. та відповідальна за організацію наукової діяльності кафедри, ст. викладач, к.пед.н. Лунгол О.М.).

Мета семінару: показати важливість правильного і вчасного діагностування таких захворювань, як поліомієліт і газова гангрена, профілактику і лікування, та які ускладнення можуть бути після перенесених цих захворювань. Проаналізувати загальну епідемічну ситуацію у світі і в Україні. Зокрема було наголошено на важливості імунізації від поліомієліту і вчасного діагностування газової гангрени. Не менш важливим було питання про реабілітаційне обладнання, яке може допомогти людям з паралічем і ампутованими кінцівками, використання біонічного протезування.

В роботі семінару прийняли активну участь й викладачі інших кафедр:

Ковлева Крістіна Костянтинівна – асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології, яка виступила з пізнавальною доповіддю «Реабілітація – ключ до незалежного майбутнього людей з поліомієлітом і газовою гангреною», яку допомогла підготувати координатор кафедри Оперчук Н.І.

Ковлева К.К. підготувала до виступу двох студентів – Sababa Fatima Veronica «Gas Gangrene», Ukpabi Ikechukwu Kingsley «Poliomyelitis».

Асистент кафедра анатомії людини Sami Abuwatfa, який підготував студента з доповіддю «Forms of Gas Gangrene»

Зубченко Владислав Владиславович – асистент кафедри психіатрії, психотерапії, медичної психології та наркології ознайомив аудиторію із психологічною складовою медичної реабілітації.

Інноваційні технології в медичній реабілітації розкрили в своїх доповідях «Medical robobts that change the world» Jaivardhan Yadav, «Medical rehabilitation for various diseases» Adarsh Kumar Sigh та «Robotics in medicine» Mohammed Faraz Khan (наук. керівники: к.ф.-м.н. Шерман З.О., асистент Габорець О.А.)

Дякуємо всім учасникам семінару за активну участь, зацікавленість та жагу до нових знань й запрошуємо до участі в подальших заходах Тижня кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2.