19-20 квітня 2019 року на базі Льотної академії Національного авіаційного університету відбувся Всеукраїнській фестиваль «KROPYVNITSKY STEM-SPRING – 2019» та  Всеукраїнський освітній форум «STEM-СВІТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ: СУЧАСНІ ФОРМАТИ ОСВІТИ ХХІ СТОЛІТТЯ».

Фестиваль проводився з метою ознайомлення педагогічної громадськості з напрямами STEM-освіти, обміну досвідом, підвищення інтересу молоді до винахідницької та науково-дослідницької діяльності та сучасної науки, створення платформи для спілкування однодумців, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей та демонстрації рівня освітніх досягнень в інноваційній сфері.

Викладач кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 к. к.ф-м.н., доц. О.В. Волчанський приймав участь в освітньому форумі та виступив з доповіддю «ПЕРЕВАГИ STEM-ОСВІТИ. РОЗБИРАЄМОСЬ В ТРЕНДАХ».