Викладачі кафедри медичної фізики №2 відвідали Х Міжнародний медичний форум

Викладачі Донецького національного медичного університету постійно підвищують свою фахову майстерність, відвідуючи науково-практичні заходи міжнародного рівня. Одним з них є Х Міжнародний медичний форум, що проводиться у Києві впродовж 17-19 квітня. Форум відвідали старший викладач кафедри медичної фізики №2 Зоя Шерман та асистент кафедри Ольга Габорець.

У рамках заходу відбувся VIII Міжнародний медичний конгрес та ІV Міжнародний форум “Менеджмент охорони здоров'я”. На форумі представили свої новинки та винаходи провідні наукові установи та виробники медичного обладнання України та країн світу.

Науково-практичну програму поділили на декілька секцій.

У рамках Днів Лабораторної медицини відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю “Нові клініко-діагностичні рішення та сучасні аналітичні технології”, а також конференція щодо наукових розробок та їхнього використання в лабораторній діагностиці та клінічній практиці.

Під час конференції організатори приділили увагу темі радіології. Відбулася Всеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики, науково-практична конференція “Сучасна стратегія променевої діагностики та оцінки ефективності лікування пухлин органів малого таза”, а також науково-практична конференція “Променева діагностика. Погляд у майбутнє” до 20-річчя ДУ “Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України”.