18-19 квітня 2019 року представники Донецького національного медичного університету, медичного факультету № 2 (м. Кропивницький) взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика»:

 

ü  в якості учасника - Жаров Ростислав Євгенович – переможець  І-го туру Олімпіади - студент 1-го курсу, групи 1-3 м, спеціальність «Медицина»;

 

ü  в якості члена журіМироненко Оксана Василівна – ст. викладач кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2, кандидат фізико-математичних наук.

 

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 н.р.» базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика» у 2018/2019 н.р. серед студентів закладів вищої освіти став Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

 

Комплексне завдання для студентів, що навчаються за напрямками «Економічні та гуманітарні науки» включало 5 окремих задач, об’єднаних спільною темою, на використання офісних інформаційних технологій MS Office. Робота над розв’язанням кожної з цих задач передбачає використання відповідного до умови задачі програмного засобу з пакету офісних додатків MS: Word, Excel, Power Point  та СУБДД Access. Наш учасник Ростислав Жаров сумлінно поставився до виконання цих задач, набравши чималу кількість балів, хоча в групу призерів і не потрапив.

 

Ставши членом журі на запрошення організаційного комітету цьогорічної Олімпіади з «Інформатики» ХАІ, ст. викладач кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2, кандидат фізико-математичних наук Мироненко О.В. набула безцінного досвіду при спілкуванні з колегами-науковцями в сфері сучасних інформаційних технологій з провідних вишів України таких, як Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Київський університет ім. Бориса Грінченка, Львівський національний університет ім. Івана Франка та ін.

 

 Цього року наш факультет (медичний №2) ДНМУ вперше брав участь в Олімпіаді з «Інформатики» такого високого рівня. Сподіваємося, що за сприяння керівництва нашого ВНЗ, наступного року наші студенти посядуть призові місця такої Олімпіади.

 

Кафедра медичної фізики та інформаційних технологій № 2 щиро вітає Жарова Р.Є. з отриманням грамоти учасника та Мироненко О.В. – диплома члена журі  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика» (2019р.) і бажає подальших успіхів у науковій діяльності.