6 квітня 2019 року Донецькій національний медичний університет, медичний факультет № 2 м. Кропивницький провів День відкритих дверей, який мав на меті ознайомити старшокласників та їхніх батьків з матеріально-технічною базою університету та умовами вступу у 2019 навчальному році.


Викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 (Суховірська Л.П., Габорець О.А.) ознайомили майбутніх абітурієнтів з оснащенням кабінету медичної інформатики, де студенти проходять інтенсивну підготовку до здачі іспиту КРОК-1, з офіційним сайтом ДНМУ та показали відеопрезентацію лабораторних робіт з медичної та біологічної фізики.

Мироненко О.В. провела анкетування серед майбутніх абітурієнтів та опрацювала його результати.

Викладачі інших кафедр ознайомили відвідувачів з анатомічним музеєм та інтерактивним столом Sectra. Старшокласникам представили кабінет гістології. Тут кожен мав змогу подивитися через мікроскоп на будову людських тканин та дізнатися більше про предмет вивчення гістології.

Декан другого медичного факультету ДНМУ Петро Сидоренко зазначив, що поява у Кропивницькому медичного університету відкрила великі можливості для навчання місцевих студентів на державній формі.

Перед старшокласниками виступив народний депутат України, лікар обласного онкологічного диспансеру Костянтин Яриніч.

Глядачам запропонували концертну програму від студентів медичного університету, продемонструвавши запальний настрій, з яким проходять у ДНМУ всі заходи.

                                     

8

9

10

2

4444

Донецький національний медичний університет !