4 квітня 2019 року студентка 2 курсу, групи 2-1 мс Донецького національного медичного університету, медичного факультету № 2, Басюк Аліна Павлівна приймала участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика», який проходив в м. Харкові під керівництвом в.о. зав. кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2, к.пед.н. Суховірської Л.П.

Базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» у 2018/2019 н.р. серед студентів закладів вищої освіти призначений Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 н.р.».

Викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 активно проводили додаткові заняття та консультації з Аліною Павлівною, щодо підготовки її до участі в олімпіаді.

Басюк Аліна Павлівна сумлінно та старанно виконала завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади та отримала Сертифікат учасника олімпіади.

Кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 щиро вітає Аліну Павлівну та бажає успіхів у подальшій науковій діяльності.

                             

3

2

Сканировать1

15

13