28-29 березня 2019 р. на базі Української медичної стоматологічної академії проводилася 75-а ювілейна студентська наукова конференція «Medical students conference in Poltava» в якій приймали участь студенти Донецького національного медичного університету, медичного факультету № 2 (м. Кропивницький).

Наукові дослідження були проведені на кафедрі медичної фізики та інформаційних технологій № 2 такими студентами:

1. Басюк А.П. (2 курс, гр. 2-1 мс) ДОСЛІДЖЕННЯ РАДОНОВОГО ВПЛИВУ НА ЛЮДСЬКИЙ ОРГАНІЗМ В М. КРОПИВНИЦЬКОМУ

2. Костенко А.В. (2 курс, гр. 2-3 мс) РЕАКЦІЯ КРОВІ НА ОПРОМІНЕННЯ

(науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П.);

3. Великосельська Х.А. (2 курс, гр. 2-7 м) РАДІОТЕРАПЕВТИЧНА СИСТЕМА TOMOTHERAPY®

(науковий керівник: к. пед. н., Лунгол О.М.);

4. Міщенко О.В. (3 курс, гр. 3-3 мс) ВІРТУАЛЬНА МОДЕЛЬ «ШТУЧНИЙ КРОВООБІГ «SORIN C5»

(науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П., к. пед. н., Лунгол О.М.);

5. Настояща І.В. (2 курс, гр. 2-3 мс) ВПЛИВ АРТЕФАКТІВ НА ДОСТОВІРНУ ІНТЕРПРЕТАЦІЮ ЕЛЕКТРОЕНЦЕФАЛОГРАФІЇ

(науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П.);

6. Харченко Т.М. (3 курс, гр. 3-3 мс) МЕТОДИ ЗАПОБІГАННЯ ГНІЙНО-СЕПТИЧНИМ УСКЛАДНЕННЯМ

(науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П.).

Доповіді були представлені в секції № 9 «Секція експериментальної медицини».

Відповідно до положення конференції, доповіді учасників оцінювалися за 10-ти бальною шкалою, за наступними критеріями:

Актуальність та новизна роботи.

Якість виступу.

Особистий внесок.

Відповіді на запитання.

Компетентним журі: проф. Важнича О.М., проф. Весніна Л.Е., проф. Дев’яткіна Т.О., проф. Запорожець Т.М., проф. Костенко В.О., проф. Лобань Г.А., проф. Міщенко І. В., проф. Нетюхайло Л. Г., доц. Сілкова О.В.

Всі учасники конференції отримали Сертифікати учасників конференції та Збірник тез доповідей.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!