28.11.2018 року у рамках відзначення 88-річниці з дня заснування Донецького національного медичного університету, за ініціативи  в.о. зав. кафедри медичної фізики на інформаційних технологій № 2 медичного факультету № 2, була проведена показова лекція майстер-клас старшим викладачем кафедри, кандидатом педагогічних наук Лунгол Ольгою Миколаївною

на тему «Introduction and structure of medical informatics. Fundamentals of telemedicine. Creation and introduction of medical documentation by means of text document» з навчальної дисципліни «Медична інформатика».

Заняття проведено для студентів другого курсу спеціальності «Стоматологія» групи 201 а – Ст міжнародного медичного факультету на високому науково-теоретичному рівні з використанням мультимедійної презентації. Логічна структура лекції відповідала її змісту, носила ілюстративно-пояснювальний характер. Методи викладення відповідали меті і змісту лекції. Проведено мотивацію, в якій проаналізовано широке впровадження інформаційних технологій в медичну сферу загалом, так і в стоматологічну галузь зокрема. Викладач ознайомила студентів з різноманітними електронними бібліотеками медичного спрямування.

Навчання студентів на заняттях з «Медичної інформатики» має важливе значення для формування їх фахових компетентностей.