1 грудня 2018 року медичний факультет №2 ДНМУ (м. Кропивницький) провів День відкритих дверей, який мав на меті ознайомити старшокласників та їхніх батьків з матеріально-технічною базою університету та умовами вступу у 2019 навчальному році.

Викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 ознайомили майбутніми абітурієнтами з оснащенням кабінету медичної інформатики, де студенти проходять інтенсивну підготовку до здачі іспиту КРОК-1.

 Викладачі інших кафедр ознайомили відвідувачів з анатомічним музеєм, де студенти вивчають будову систем органів впродовж першого етапу навчання. Старшокласникам представили кабінет гістології. Тут кожен мав змогу подивитися через мікроскоп на будову людських тканин та дізнатися більше про предмет вивчення гістології.

Перед старшокласниками виступив народний депутат України, лікар обласного онкологічного диспансеру Костянтин Яриніч, який розповів про відкриття восьми клінічних баз в м. Кропивницькому, а в Українському центрі томотерапії, який оснащений надсучасним цифровим обладнанням, студенти переймають досвід у лікарів.

Декан другого медичного факультету ДНМУ Петро Сидоренко зазначив, що поява у Кропивницькому медичного університету відкрила великі можливості для навчання місцевих студентів на державній формі.

Глядачам запропонували концертну програму від студентів медичного університету, продемонструвавши запальний настрій, з яким проходять у ДНМУ всі заходи.

2

4

5

6

7

10

1